Kadıköy Evde Masöz

Kadıköy Evde Masöz ilçesinde masöz bulmak ve gerçek den uzman ve masaj bilgisi var mı diye bir çok kişinin aklında soru işaretleri oluşabilir ancak atlantis olarak ilan verenlerin bazen nasıl bir masaj hizmeti verdiğini bilemiyoruz, Tek tek masaj terapistini ziyaret edip hizmet alamadığımız için sizlere kesin bir bilgi veremem. Ancak sizler telefon açıp bilgi aldığınızda ve masaj için evlerine gittiğiniz de yada kendi yerinize çağırdığınızda herhangi bir sorun ile karşılaştığınız takdirde mail yolu ile site admine ulaşabilir ve ilanın kaldırılmasını isteyebilirsiniz.

Kadıköy Masöz

İnsanlar genel olarak masaj ihtiyaçlarını masaj salonlarında yada tek çalışan masöz bayan lar tarafından karşılamak istiyorlar ve anadolu yakası kadıköy masöz kelimesini baktığında bu semt de hizmet veren ya masaj salonunda yada bireysel hizmet veren masaj terapisine gitmek isterler. Yaşları ne olursa olsun önemli olan masaj deneyimi ve bu konuda aldığı eğitimler bunları unutmayalım.

Kadıköy Masöz Bulmak

Makalemizin başında yazdığımız gibi masöz bulmak o kadar da zor değil eskiden gazete ilanlarında bulunan masöz ilanları artık internet web sayfalarında kolaylıkla ilanlarını verebiliyorlar, Ancak önemli olan bu masöz ilanları gerçek mi ve gerçek den masaj hizmeti veriyorlar mı. Sizce masöz denilince neden aklınıza farklı hizmet veren bayanlar geliyor? Oysaki her masöz üm diyen kişi her hizmeti vermez gerçek masöz ya MEB den yada bazı kurumların düzenlediği masaj kurslarından eğitim almış ve geçimini bu mesleği yaparak kazanıyorlar.

Kadıköy Masöz İlanları

Kadıköy masöz ilanları konusunda ise yazımda belirttiğim gibi sakın bir masöz ilanı bulduğunuzda direk farklı hizmetleri sormayınız. Sormanız gereken masaj çeşitleri ne tür masaj yapıyorsunuz ve masaj süresi ne kadar ayrıca birde fiyat bilgisini sorun her masaj çeşidine göre masaj fiyatı da farklılık gösterebilir.

Kadıköy Masaj Çeşitleri

Masaj kendi içinde kollara ayrılarak farklı çeşitlerle uygulanabilir. Bunlar; Klasik Masaj, Thai Masajı, Aromaterapi Masajı, Refleseloji Masajı, Lenf Drenaj Masajı, Sporcu Masajı, Baş-Boyun ve Omuz Masajı, Sıcak Taş Masajı, Shiatsu Masajı gibi 9 kolda inceleyebiliriz.

Klasik Masaj; Sert vuruşlar eşliğinde dairesel hareketler ve ovma gibi hareketleri barındıran masaj türüdür.

Thai Masajı; Vücudumuzda ki esnekliğimizi arttırmak, kas ve eklem gerilimini azaltmak ve vücudun enerji sistemlerini dengelemek için pasif germe ve hafif baskıların uygulandığı masaj türüdür.

Arometerapi Masajı; Bu masajı diğer masaj türlerinden ayıran en belirgin özellik bitki özlerinden elde edilmiş karışımlardan hazırlanan masaj yağlarını kullanarak uygulanan bir masaj türüdür.

Reflekseloji Masajı; Ayak refleksoloji masajı, plantar fasiit, ayak bileği yaralanmaları gibi gün içerisinde spor  veya  iş yaparken kişileri rahatlatmak için uygulanır.

Lenf Drenaj Masajı; Buradaki amaç lenf dolaşımını hızlandırarak ödem ve toksinlerin vücuttan atılmasına yardımcı olan bir masaj türüdür.

Sporcu Masajı; Atletlere müsabakadan önce veya sonra uygulanan masaj türüdür. Buradaki amaç yaralanmaları, kas zedelenmelerini ve kas ağrılarının önüne geçmektir.

Baş Boyun ve Omuz Masajı; Özellikle baş ağrısı, uykusuzluk, gerginlik, sırt ve boyun ağrıları, tutulmalar gibi sorunların giderilmesinde etkindir.

Sıcak Taş Masajı; Bu masajda volkanik bazalt taşlar kullanılarak ve taşların termal ısısından faydalanılarak yapılan bir masaj yöntemidir.

Shiatsu Masajı; Vücudumuzun belirli bölgelerine parmak yardımıyla yapılan bir masaj yöntemidir.

Yorum bırakın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Scroll to Top